Par Star FM

Radio Star FM – tas ir radio, ar kuru Tu pozitīvi sāc rītu kopā ar programmu ZOOPASTA, turpini dienas ritmu kopā ar enerģisko Māri Grigali, šarmanto Maiju Rozīti-Krištopani un dodies kopā ar Egonu Reiteru programmā AUTOPILOTS. Brīvdienās atpūties kopā ar Oskaru Leperi! Kad vien ieslēdz radio Star FM, Tev skan aktuālākā šodienas mūzika un Tavi mīļākie hiti.

Zoopastā pozitīvismu un enerģiju nodrošina atraktīvā Baiba Sipeniece – Gavare un neizsīkstoši optimistiskais Jānis Romanovskis, bet aktuālāko informāciju gatava pavēstīt Star FM “ziņu dāma” Iveta Šnepa. Māris, Maija, Egons un Oskars vienmēr rūpēsies, lai skanētu tieši Tava mīļākā mūzika.

Radio Star FM ik nedēļu klausās ap 200 000 klausītāju visā Latvijā. Pievienojies viņiem un klausies radio Star FM, lai kur Tu būtu!

Radio Star FM – labākā mūzika lieliskai dienai!

* * *

Mēs priecājamies, ka jums patīk klausīties radio Star FM, un cītīgi ik dienas strādājam, lai jums piedāvātu vislabāko mūziku un programmas. Ja radio jums nesagādā izklaidi, tātad mēs neesam paveikuši savu darbu. Aizkadrā mēs esam apņēmības pilni piekopt labu biznesa praksi, gādājot, ka rīkojamies atbildīgi pret sadarbības partneriem, klausītājiem, reklāmdevējiem, darbiniekiem un sabiedrību, kuru uzrunājam.

Paldies arī visiem mūsu klausītājiem, kas piedalās konkursos radio Star FM ēterā un arī mūsu Facebook lapā – iespēja laimēt balvas dota ikvienam, vienu reizi mēnesī.

 

* * *

Mūsdienu atbildība
Radio Star FM ir daļa no lielākas starptautiskas izklaidējošas raidsabiedrības grupas „Modern Times Group” (MTG). „Mūsdienu atbildība” ir MTG vadmotīvs ilgtspējīga uzņēmuma vadīšanai. Mūsu „Mūsdienu atbildībai” ir četras sastāvdaļas: uzņēmuma atbildība, pārraides un mārketinga atbildība, koleģiālā atbildība un atbildība sabiedrības priekšā. Lai iegūtu plašāku informāciju un iepazītos ar „Mūsdienu atbildības” ziņojumu, apmeklējiet mūsu mājas lapu www.mtg.com