MTG TV Latvia

Par mums

Vadība

Vērtības un mērķi

“MTG TV Latvia” komanda ir patiesi aizrāvusies ar idejām, ko realizē dažādos televīzijas un digitālos projektos, un ir ieinteresēti ar savu darbību uzlabot cilvēku dzīvi Latvijā. “MTG TV Latvia” vēlas ar savu piemēru iedvesmot skatītājus un aicina ikvienu realizēt savas idejas. Uzņēmuma komanda ik dienas izzina jaunas iespējas un realizē tās, tā veidojot izklaides pasauli, kādu to zināsim rīt. Cilvēki “MTG TV Latvia” ir ne tikai aizrāvušies ar izklaides satura radīšanu dažādās platformās, bet arī ir jaunu talantu meklējumiem, piesaistot inovatīvus cilvēkus un kopā realizējot nebijušas idejas. Lai uzņēmumam izdotos būt soli priekšā citiem, ikviens komandā mīl to, ko dara, izskaužot vietu garlaicībai, un allaž izvēloties ceļu, kas ved uz attīstību. “MTG TV Latvia” komandā valda moto “Viens par visiem, visi par vienu!” Ja Tu vēlies būt daļa no mūsu aizrautīgās komandas un Tev ir inovatīvas idejas, ko mums piedāvāt, sūti motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu hr@mtgtv.lv.

Sociālie projekti

“MTG TV Latvia” pārstāvošie kanāli savas pastāvēšanas laikā ir realizējuši dažādus sociālos projektus, palīdzot vājākajiem un neaizsargātākajiem sabiedrības pārstāvjiem, izceļot drosmīgus un izpalīdzīgus cilvēkus, kuru rīcību mēdz nepamanīt, tāpat novārtā netiek atstāti cilvēku četrkājainie draugi – suņi un kaķi. Daudzi no projektiem turpinās gadu no gada, citi ir iedibināti kā tradīcijas un tajos iesaistās un līdzdarbojas Latvijas iedzīvotāji. Bez līdzcilvēku atbalsta un iesaistīšanās nebūtu iespējams sniegt palīdzību tiem, kuriem tā nepieciešama visvairāk. “MTG TV Latvia” komanda izsaka pateicību visiem un katram, kas ir iesaistījušies, palīdzējusi, nepalikuši vienaldzīgi un atsaukušies realizētajiem projektiem. Mēs turpināsim iesākto! Vairāk par realizētajiem projektiem lasiet tepat tālāk.

“MTG TV Latvia” kanāli

“MTG TV Latvia” pārstāv televīzijas kanālus TV3, LNT, TV6, „Kanālu 2”, krievu valodā raidošo kanālu 3+, radio „Star FM”, lielāko Latvijas video portālu „TVPlay” un ziņu un izklaides portālu skaties.lv.

Kanāls TV3 darbību Latvijā uzsāka 1998.gadā un šo gadu laikā ir kļuvis par skatītāko un populārāko televīzijas kanālu Latvijā, ierindojoties TOP 1.vietā. Skatītājiem tiek piedāvāta labākā Latvijā veidotā izklaide ar seriāliem un šoviem, kuros piedalās Latvijā zināmi un mīlēti aktieri un personības, un dažādu žanru raidījumiem plašam interesentu lokam. TV3 sniedz iespēju skatīties labākās ārzemju filmas, seriālus un animācijas filmas. Ik dienu iespējams uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju izklaidējoši informatīvajā raidījumā “Bez Tabu“, “TV3 Ziņās” un analītiskajā programmā “Nekā personīga“. Ziemassvētku laikā jau vairāk kā desmit gadu garumā TV3 sumina un apbalvo cilvēkus, kas nesavtīgi palīdzējuši līdzcilvēkiem, svinīgā ceremonijā “Latvijas lepnums“. Pēdējos gados iedibināta jauna tradīcija Brīvības svētki, lai kopā svinētu valsts otro dzimšanas dienu. Savukārt 2006.gadā tika panāktas izmaiņas likumdošanā akcijas “Ģimenes vārdā! ietvaros, kompensējot brīvdienu, ja valsts svētki iekrituši nedēļas nogalē. TV3 iestājas par cilvēkiem Latvijā un viņu interesēm.

LNT ir viens no vadošajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas darbojas kopš 1996.gada. Kanāls LNT pievienojās “MTG TV Latvia” 2012.gadā. LNT trumpis ir plašais informatīvo raidījumu piedāvājums, kuru veido un vada profesionāla un pieredzējusi komanda – „LNT Ziņas”, „LNT Ziņu 900 sekundes”, „LNT Dienas ziņas”, „LNT Ziņas sešos”, „LNT Ziņas 20:00”, „LNT Ziņu TOP 10”, „Degpunktā” un īpašas rubrikas un diskusijas par tēmām, kas aktuālas sabiedrībā. Skatītāji atpazīst LNT iedibinātos labdarības projektus “Eņģeļi pār Latviju” un “Labestības diena”, kuru ietvaros gadu no gada tiek sniegta palīdzība bērniem ar veselības problēmām. Abi šie projekti tiks tupināti un kopā ar skatītāju iesaistīšanos varēs palīdzēt vēl daudziem bērniem. Ik gadu novembrī LNT aicina atzīmēt Patriotu nedēļu, novērtēt Latvijas spēku un talantus, saglabāt ticību nākotnei un sargāt dzimtenes neatkarību.

Kanāls 2” programma veidota, domājot par jaunām, mūsdienīgām un modernām sievietēm. “Kanāls  2″ meklē, atrod un rada jaunas zvaigznes realitātes šovos “Jaunā talantu fabrika”, “TV zvaigzne”, “Calendar LIVE” un citos. Dzīve tuvplānā ieraugāma aizraujošos un šokējošos ārzemju šovos, piemēram, “Tievē uz visu banku”, “Dzīvās lelles”, “Mistiskās slimības”. Brīvdienu pēcpusdienās iespējams ļauties romantiskām noskaņām, baudot seriālus un filmas ar pasaules līmeņa zvaigznēm.

TV6 dienas gaismu ieraudzīja 2007.gadā, populārāko projektu vidū minami neparastie dīvaiņi no “Simpsoniem“, “Gāzi grīdā” savdabīgais vadītāju trio un nedēļas labākās filmas, kas skatāmas pirmdienu vakaros. Arī šausmu filmas trešdienās iekarojušas stabilu cienītāju loku – baidīsimies kopā! Ar neizsīkstošu spēku tiek atbalstīti mūsējie hokejisti no “Dinamo” Rīgas, kad noris cīņas uz ledus “Kontinentālās hokeja līgas” ietvaros. Protams, TV6 nav iedomājams bez sporta raidījuma mājsaimniecēm un sporta cienītājiem “Overtime TV” veidolā. Kanāla TV6 programma veidota, rūpējoties par lielisku atpūtu vīriešiem un, protams, viņu dāmām.

Star FM” ir radio, ar kuru sākt dienu pozitīvās noskaņās, jo darba dienu rītos ar smaidu un krietnu devu optimisma klausītājus modina “Zoopasta” jeb Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Romanovskis. Pēc tam par labu noskaņojumu rūpējas enerģiskais Māris Grigalis, šarmantā Maija Rozīte-Krištopāne un mājup ved “Autopilots” ar Egonu Reiteru. Informāciju par jaunākajām norisēm un aktualitātēm gatavo un vēsta Iveta Šnepa. Radio “Star FM” ik nedēļu klausās ap 230 000 klausītāju visā Latvijā. Pievienojieties un baudiet labāko mūziku lieliskai dienai!

Lielākais Latvijas video portālsTVPlay” darbību uzsāka 2010.gadā un aizvadīto gadu laikā piedzīvota ievērojama izaugsme, bagātinot internetā noskatāmo programmu piedāvājumu. Kopējais “TVPlay” pieejamais video materiālu skaits pieaug līdz vairākiem tūkstošiem, kad kopā tiek skaitīti visi portālā atrodamie video klipi. “TVPlay” tiek pārraidīts video saturs no vairāk kā desmit kanāliem – TV3, LNT, TV6, TV5, 3+, “Kanāls 2”, “Viasat”, “Viasat Sport Baltic”, “Go4Speed”, “Bobe me”, privātajiem “YouTube” kanāliem un citiem. “TVPlay” skatītājiem tiek piedāvāti dažādi projekti, kas skatāmi tikai un vienīgi virtuālajā vidē. Lūk, daži no nosaukumiem “Viens no mums”, “Sīkie eksperti”, “Zvaigzne stūrī”, “Diploms, ko novērtē”, “Cep, kamēr mīksts”. “TVPlay” arī noskatāmi projekti, kas sen vairs nav pieejami zilajos televīzijas ekrānos. Kā piemēru var minēt populāro seriālu “UgunsGrēks” un tā pirmās sezonas.

skaties.lv ir jaunākais no “MTG TV Latvia” projektiem, kas savu darbību uzsācis 2014.gada septembrī. Portāla izveide ir loģisks solis mediju grupas attīstībā un ar tā palīdzību “MTG TV Latvia” pārstāvošo televīziju kanālu saturs kļūs vēl pieejamāks ikvienam skatītājam.

Modern Times Group” (MTG) ir starptautiska izklaides raidorganizācija, kas darbojas sešos kontinentos un nodrošina bezmaksas un maksas televīzijas, radio un producēšanas pakalpojumus. MTG raida bezmaksas televīzijas kanālus deviņās Eiropas valstīs un maksas kanālus 21 Eiropas valstī. MTG Latvijā pārstāv “MTG TV Latvia”, kura piedāvā deviņus mediju kanālus, “MTG Raidīšanas centrs”, kas translē vairāk kā 40 satelītkanālus uz 40 pasaules valstīm, kā arī “Viasat” satelīta televīzija.

Mēs lepojamies

“MTG TV Latvia” kanāli realizējuši dažādus labdarības projektus un ir patiess lepnums, ka daudzo gadu garumā atsaukušies tik daudzi Latvijas iedzīvotāji. Tas vairo ticību Latvijas nākotnei. Ilgus gadus LNT skatītāji iesaistījušies “Labestības dienas” un “Eņģeļi pār Latviju” akcijās, to laikā līdz šim saziedoti jau 5 477 072.50 eiro un palīdzēts vairāk kā tūkstotim bērnu. Šo gadu laikā realizētas ari daudzas citas labdarības akcijas kā “Atbildības diena“, “Sniedz roku!“, šova “Koru Kari” uzvarētāji trīs sezonu garumā galveno naudas balvu veltījuši labdarībai, arī šova “Izklausies redzētsgalvenā balva tika nodota labdarības mērķim. Regulāri tiek atbalstītas akcijas, kuru mērķis ir palīdzēt bērniem SOS ciematos un bērnu namos, raidījuma “Degpunktā” ietvaros ne reizi vien ir palīdzēts grūtībās nonākušajiem. Gadu gaitā iedibināta stabila tradīcija novembrī – Patriotu nedēļa, kad ikviens aicināts apliecināt savu dzimtenes mīlestību, pie krūts spraužot sarkanbalto Latvijas karodziņu. Šajā nedēļā kanāls LNT rūpējas par īpaši izmeklētu un patriotisku programmu, ko piedāvāt skatītājiem. 2013.gada maijā pirmo reizi tika likti pamati jaunai tradīcijai, gaišiem un priecīgiem svētkiem – otrajai Latvijas dzimšanas dienai Brīvības svētku veidolā.

„MTG TV Latvia” kanāli TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija „Reach for change” 2014.gadā pirmo reizi realizēja sociālo projektu „Labās gribas uzņēmējs”. Tā ir vēl nebijusi iecere, kuras laikā ir vēlme sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kas piedāvā ieviest inovatīvus risinājumus Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu problēmām. „MTG TV Latvia” tic, ka iespējams uzlabot šeit dzīvojošo bērnu dzīves apstākļus. Vienlaikus apzinoties, ka tā paveikšanai nepieciešami cilvēki, kam piemīt drosmīgas un inovatīvas idejas. Uzvarētājam tiek piešķirti 45 000 eiro trīs gadu garumā un vēl četri finālisti iegūs iespēju, izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Svinīgo apbalvošanas ceremoniju “Latvijas lepnums” TV3 skatītāji atpazīst kopš 2004.gada. Šo gadu laikā apzināti pašaizliedzīgi un apņēmīgi līdzcilvēki, kas palīdzējuši, glābuši nelaimē nokļuvušos, snieguši cerību un piepildījuši kāda klusos sapņus. Projekta īstenošanas laikā saņemts vairāk nekā 6000 pieteikumu ar “Latvijas lepnuma” stāstiem par cilvēkiem, kas pelnījuši būt šā titula saņēmēji. Katru gadu “Latvijas lepnuma” balvas – stiklā darinātas zelta ābeles – tiek pasniegtas 10 dažādās nominācijās. 2014.gadā tiek realizēta īpaša “Latvijas lepnuma” un “Latvijas pasta” akcija – īpašās dizaina pastmarkas izveide. Konkursā piedalīties ļauts ikvienam, kuram ir ideja pastmarkas dizainam. Visus iesniegtos darbus sākotnēji vērtēs žūrija – MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, 2014.gada “Latvijas lepnuma” ceremonijas vadītājs Arnis Krauze, “Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs, reklāmas aģentūras “DDB Latvia” izpilddirektors Andris Rubīns un “Latvijas Pasta” Filatēlijas departamenta direktors Edmunds Bebrišs. Pēc žūrijas darbu vērtēšanas, darbi tiks nodoti publiskam balsojumam. Tā pastmarka, kas iegūs lielāko balsu skaitu, 2014.gada nogalē tiks nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā.

Svinīgo apbalvošanas ceremoniju “Latvijas lepnums” TV3 skatītāji atpazīst kopš 2004.gada. Šo gadu laikā apzināti pašaizliedzīgi un apņēmīgi līdzcilvēki, kas palīdzējuši, glābuši nelaimē nokļuvušos, snieguši cerību un piepildījuši kāda klusos sapņus. Projekta īstenošanas laikā saņemts vairāk nekā 8000 pieteikumu ar “Latvijas lepnuma” stāstiem par cilvēkiem, kas pelnījuši būt šā titula saņēmēji. Katru gadu “Latvijas lepnuma” balvas – stiklā darinātas zelta ābeles – tiek pasniegtas 10 dažādās nominācijās.

“MTG TV Latvia” skatītāju mājās ienes labākos sporta notikumus, kuriem pie zilajiem ekrāniem seko cilvēku tūkstoši. Ik pavasari Latvijā valda “Pasaules čempionāta hokejā” trakums, rudens sezonā cīņām uz ledus var sekot “Kontinentālās hokeja līgas ietvaros”. TV6 skatītājiem iespējams sekot UEFA, F1, speedway, basketbolam un daudziem citiem sporta notikumiem. Mēs lepojamies ar latviešu sportistu panākumiem un atbalstām viņus.

Sadarbība ar mums

“MTG TV Latvia” ar prieku sadarbojas ar jauniem talantiem un ir ieinteresēti komandai piesaistīt cilvēkus ar inovatīvām idejām, lai tās kopā realizētu. Ja jums padomā ir ieceres, ko pārvērst televīzijas projektā, esat aicināti sazināties ar Vietēji ražotā satura vadītāja Ingūnu Sermoli. Savukārt, ja ideja ir realizējama digitālajā vidē, aicinājums kontaktēties ar Digitālā mārketinga un satura vadītāju Sniedzīti Vilmani.

Ja esat uzņēmuma pārstāvis, kurš vēlās sadarboties reklāmas projektu ietvaros, aicinām sazināties ar reklāmas nodaļas pārstāvjiem no televīzijas (zane.apine@mtgtv.lv un/ vai laila.grudulenuke@mtgtv.lv), radio (ginta.salmane@starfm.lv) un digitālajiem projektiem (peteris.asbahs@mtgtv.lv).


Ja vēlies pievienoties mūsu lieliskajai komandai, raksti mūsu personāldaļai uz e-pastu hr@mtgtv.lv.

Dažādiem pakalpojumu piegādātājiem, lai rastu iespējas sadarboties ar “MTG Latvia”, jāraksta biroja vadītājai uz e-pastu office@mtgtv.lv, izklāstot piedāvājumu, īpašās sadarbības iespējas un norādot kontaktpersonu, ar kuru sazināties intereses gadījumā.