Zoopasta

Radio StarFM rīta šovs Zoopasta ēterā katru darba dienas rītu no 7:00 līdz 10:00 – priecējam klausītājus ar lielisku rīta duetu – Baibu Sipenieci – Gavari un Jāni Romanovski galvenajās lomās. Rīts ar Zoopastu – viegls, komunikabls, radošs un draudzīgs. Zoopastā klienti var organizēt klausītāju vārdu dueļu spēles, uzdot šķetināt piņķerīgus kā arī āķīgus, ar humoru savītus uzdevumus un realizēt daudzas citas aktivitātes.

Baiba Sipeniece-Gavare – Zoopastas sievišķīgākā pārstāve. Braša un ar skaļu balsi. Padomju laikā būtu laba fabrikas direktore vai kolhoza priekšsēdētāja. Tomēr dziesmas, dejas un balles patīk vairāk nekā smags darbs. Baibas moto: dzīvo viegli, bet ne vieglprātīgi! Jānis Romanovskis – radioaparāta otrā pusē nokļuvis pirms 15 gadiem. Zinošs, draudzīgs un patiess.

Drošību un dzīvesprieku Zoopastā garantē apdrošināšanas sabiedrība ERGO!

ERGO ir Zoopastas draugs un sargs, kurš saprot Jūsu vēlmi būt pārliecinātam par savu un savas ģimenes nākotnes labklājību! Vēlaties nodrošināt sava bērna studijas augstskolā, uzkrāt līdzekļus sen lolotas ieceres realizēšanai, veidot uzkrājumus papildus valsts pensijai, nodrošinot sev materiālo neatkarību vecumdienās? Ja sava un ģimenes labklājība ir Jūsu dzīves nozīmīgākā vērtība, uzziniet par iespējām to nodrošināt.

* * *

RUBRIKAS ZOOPASTĀ

normisPITSTOPS – Katru pirmdienu autožurnālists Normunds Avotiņš kopā ar Zoopastiešiem runā par dažādām ar automašīnām saistītām tēmām – viegli un saprotami. Zoopastas Pitstopa interešu lokā nonāk viss, kas saistīts ar autobraukšanu – sākot ar to, kāpēc pie stūres sēžot sāp mugura un beidzot ar diskusiju par radžotu riepu lietošanu Lietuvā. Ar Baibas muti runā tā autobraucēju daļa, kas nelasa speciālo literatūru un nepavada laiku autofanu forumos, tāpēc Zoopastas Pitstopa sarunas ir saprotamas katram un ikvienam.

TEHNOLOĢIJU RUBRIKA – Šodiena nav iedomājama bez dažādām tehnoloģijām. Ceturtdienās no plkst. 9:05 līdz 9:30 vienkāršā un saprotamā veidā, tehnoloģiju eksperts un blogeris Kristaps Skutelis (Krizdabz) mums stāsta par jaunākajiem gadžetiem, verķiem, ierīcēm, aplikācijām, IT un tehnoloģiju tendencēm. Kristaps nemitīgi tur roku uz tehnoloģiju attīstības pulsa un cenšas objektīvi izvērtēt, kādas iespējas spēj sniegt modernās tehnoloģijas un kā tās var uzlabot mūsu ikdienu. Zoopasta katru ceturtdienu kopā ar Kristapu Skuteli paver durvis uz pasauli, kurā jaunākās tehnoloģijas ikdienu padara vieglāku un ērtāku.

Kristapa Skuteļa blogu lasi www.krizdabz.lv un ikdienas gaitām seko līdzi twitter.com/krizdabz